Sähkönjakelun tilanne

Sähkönjakelun tilannetta voit seurata oheisesta kartasta, joka toimii reaaliajassa valvomomme kanssa. Kartasta näet sähkönjakelun keskeytykset kunnittain aina muuntopiireihin saakka. Online-asioinnissa näet tarkasti myös oman sähkönkäyttöpaikkasi häiriötiedot. Sähköhäiriöistä voit ilmoittaa numeroon 05 7780 222

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Aug 30 2016 00:31:46
Script start
Timing: Aug 30 2016 00:31:46
Module start 'content'
Timing: Aug 30 2016 00:31:46
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Aug 30 2016 00:31:46
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Timing: Aug 30 2016 00:31:46
Script end

Main resources:

Total runtime0.0162 sec
Peak memory usage5,632.0000 KB
Database Queries2

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0047 1,305.3750640.3047
Module start 'content' 0.00480.0067 1,945.67972,016.8984
Module end 'content' 0.01150.0046 3,962.57811,047.6719
Script end 0.0161  5,010.2500 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.003622.4580290.0001
Mysql Total
Database connection0.00042.485710.0004
Mysqli_queries0.00031.937120.0002
Looping result0.00000.217720.0000
TS translator
TS init0.00106.396630.0003
TS cache load0.00063.997730.0002
TS context load0.00042.746030.0001
Template Total0.006439.620.0032
Template load0.00159.036820.0007
Template processing0.004930.363720.0025
Override
Cache load0.00106.440720.0005
states
state_identifier_array0.00021.363510.0002
General
dbfile0.00031.5856110.0000
String conversion0.00000.116230.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tplwidepagelayout.tplextension/avenisezstart/design/ksoy/override/templates/widepagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs